DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

W styczniu gościliśmy w naszym przedszkolu znamienitych gości, były to nasze ukochane babcie i dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przygotowała dla gości piękny występ artystyczny,  gdzie  prezentowała swoje zdolności: taneczne, muzyczne, aktorskie.Później dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, gdzie podczas wspólnych  rozmów mogli,  przekonać się, że ich pociechy dobrze czują się w przedszkolu i rozwijają swoją twórczą aktywności. Aby uwiecznić czas spotkania, gości wraz z wnukami zaprosiliśmy do  pamiątkowych zdjęć w „Foto-budce”. Podczas uroczystości zostały odczytanie życzenia bożonarodzeniowe płynące od samego papieża Franciszka dla całej społeczności przedszkolnej tj. dzieci ich rodziców i rodzin; dyrekcji, nauczycieli i personelu przedszkola.

Zdjęcia Grupa II:( zajęcia wykonała pani Iwona Pawełczyk)

Zdjęcia Grupa IV i V:

Zdjęcia Grupa VI: