DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

W styczniu gościliśmy w naszym przedszkolu znamienitych gości, były to nasze ukochane babcie i dziadkowie. Każda grupa przedszkolaków przygotowała dla gości piękny występ artystyczny,  gdzie  prezentowała swoje zdolności: taneczne, muzyczne, aktorskie.Później dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, gdzie podczas wspólnych  rozmów mogli,  przekonać się, że ich pociechy dobrze czują się w przedszkolu i rozwijają swoją twórczą aktywności. Aby uwiecznić czas spotkania, gości wraz z wnukami zaprosiliśmy do  pamiątkowych zdjęć w „Foto-budce”. Podczas uroczystości zostały odczytanie życzenia bożonarodzeniowe płynące od samego papieża Franciszka dla całej społeczności przedszkolnej tj. dzieci ich rodziców i rodzin; dyrekcji, nauczycieli i personelu przedszkola.

Zdjęcia Grupa II:( zajęcia wykonała pani Iwona Pawełczyk)

Zdjęcia Grupa IV i V:

Zdjęcia Grupa VI:

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu