BAL KARNAWAŁOWY

Na sali baletowej 5 stycznia odbył się bal karnawałowy z udziałem wszystkich grup przedszkolnych pod okiem wychowawczyń oraz  personelu. Przedszkolaki prezentowały się w barwnych strojach: księżniczek, wróżek, elfów, super bohaterów, policjantów, strażaków, bohaterów z „Psiego Patrolu”  i  przystąpiły z wielkim zapałem do świetnej zabawy. Wszystkie dzieci uczestniczyły w różnych tanecznych, kołowych, integracyjnych zabawach takich jak: „Mam chusteczkę haftowaną”, „Boogie -Woogie”, „Dwóm tańczyć się zachciało”, „Tańczymy Labada”, „Jedzie pociąg z daleka” itp. Imprezę prowadziła pani Natalia Adamczyk, która umilała czas swoim śpiewem i grą na organach. Nie zabrakło znanych przebojów  na których dzieciaki nie schodziły z parkietu. Przedszkolaki miały możliwość sprawdzić swoją wiedzę o bajkach uczestnicząc w quizie: „Bajkowe postacie”. Po udanej zabawie czekał słodki poczęstunek przy szwedzkim stole. Cieszymy się ze świetnej zabawy i znakomicie spędzonego czasu.