ZAJĘCIE OTWARTE GRUPA II – „Jesień pędzlem malowała”

W dniu 16 listopada 2017 roku o godz. 15:30 w bibliotece w Cięcinie odbyło się przedstawienie pt.”Jesień pędzlem malowana”, w którym wystąpiły dzieci z Publicznego Przedszkola w Cięcinie. Mali aktorzy doskonale wczuli się w swoje role prezentując wysoki poziom gry aktorskiej i sprawiając tym olbrzymią radość swoim rodzicom zaproszonym na to artystyczne wydarzenie. Po występie prelekcje na temat czytelnictwa dzieci i jego wpływu na ich emocjonalny i intelektualny rozwój wygłosiła pani Alina Jędrzkiewicz kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Milówce. Przedstawienie przygotowały Pani Barbara Matuszewska i Barbara Motyka. Ich profesjonalizm sprawił, że to czwartkowe popołudnie na długo zostanie w pamięci wszystkich, którzy mieli okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Zdjęcia wykonała pani Iwona Pawełczyk


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu