„CICHACZE” WŚRÓD PRZEDSZKOLAKÓW

W ubiegłym tygodniu w grupie II zamieszkały „Cichacze”, które przybyły z odległej krainy – zwaną Grzecznolandią. Kolorowe stworki oczarowały Naszych Przedszkolaków i już zdążyły się z nimi zaprzyjaźnić. Są bardzo przyjazne, lubią się tulić. Towarzyszą dzieciom podczas zajęć dydaktycznych na dywanie, w czasie pracy przy stolikach jak również w czasie relaksacji. Cichacze w liście do dzieci napisały: „Musicie tylko przestrzegać pewnych zasad:

  • Boimy się hałasu, więc jesteśmy przy was tylko wtedy kiedy jest cisza.
  • Boimy się niegrzecznych dzieci. Musicie być więc grzeczni i słuchać Waszych Pań.
  • Nie lubimy też bójek i kłótni, więc musicie się bawić w zgodzie z innymi dziećmi.

Przedszkolaki wiedzą, że niestosowanie się do ustalonych zasad skutkuje ucieczką stworków do dźwiękoszczelnego słoika – czego bardzo nie lubią. Jeżeli zbyt długo siedziałyby tam zamknięte, to najprawdopodobniej zniknęłyby wracając do swojej krainy. Trzeba przyznać, że dzieci bardzo się starają, aby Cichacze zostały z nimi na zawsze.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu