DZIEŃ BABCI I DZIADKA – galeria zdjęć

Tradycyjnie w naszym przedszkolu została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jest to takie święto, w którym możemy pielęgnować rodzinne uczucia, okazać wdzięczność i szacunek naszym Babciom i Dziadkom, podziękować za miłość, ciepło i troskę jaką obdarzają swoje wnuki. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym dniu przedszkolaki z grupy IV, V, VII pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach w związku z tym, zaprosiły  oraz przygotowały  dla nich wyjątkowe przedstawienie. Z wielkim zaangażowaniem przedstawiły dla nich ciekawy program artystyczny; recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz pięknie tańczyli a wszystko po to aby w taki sposób podziękować swoim Babciom i Dziadkom i pokazać jak bardzo ich kochają. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami nie kryjąc wzruszenia na występie.

Po przedstawieniu dzieci zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadków do wspólnej zabawy przy znanych piosenkach z repertuaru przedszkolnego, co wywołało na ich twarzach radosny uśmiech i pewnie przywołało miłe wspomnienia z lat dziecięcych… Pod koniec uroczystości dzieci wręczyły naszym wspaniałym gościom własnoręczne upominki oraz zaśpiewały uroczyste „Sto lat”.

Po części oficjalnej nasze Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i wspólne spędzenie czasu z wnuczkiem lub wnuczką.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu