Dzień Babci i Dziadka

„Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom
zdrowia, pomyślności, 
uśmiechów na co dzień i dużo radości.
Żyjcie nam sto lat
Słońce niech Wam świeci
Na co dzień i od święta
Tego wam życzą kochające wnuczęta”

Słowo babcia lub dziadek kojarzy nam się z  ciepłem, cierpliwością, wyrozumiałością a przede wszystkim z bezgraniczną miłością. Dlatego wszystkie wnuczęta z Naszego Przedszkola w ramach podziękowania za ich wielkie serce przygotowały we wszystkich grupach w dniach 21-23.01.br moc atrakcji. Dzieci przygotowały występy artystyczne prezentując swoje zdolności aktorskie oraz muzyczne. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem i przejęciem odtwarzali swoje role a dziadkowie nie kryli łez wzruszenia i nagradzali swoje wnuki gromkimi brawami. Szczęśliwe twarze babci i dziadków oraz dzieci potwierdziły tylko jak cenne i ważne są spotkania w gronie rodzinnym.

Grupa 8

Grupa 6

Grupa 1

grupa 3

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu