Dzień bez plastiku – gr.VI

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Las, dwa, trzy – matematyczne przygody wśród przyrody”

Dzieci z grupy IV, bardzo chętnie zrealizowały  jedno z zadań tego projektu a mianowicie
„Piątki bez plastiku” – wprowadzenie zwyczaju piątkowych swobodnych zabaw dzieci bez plastikowych zabawek i zastąpienie ich kreatywnym materiałem naturalnym. Dzieci z wielką ochota zabrały się za budowanie rakiety i pojazdu kosmicznego z różnej wielkości pudeł. Taka forma zajęć niezmiernie pobudziła wyobraźnie dzieci poprzez umożliwienie zabaw, zwłaszcza konstrukcyjnych naturalnym materiałem: rolkami po papierze, pudełkami w różnym rozmiarze oraz kolorową bibułą.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu