DZIEŃ KOBIET W GRUPIE II

„Ósmego marca marcowy wiatr 
z odświętną miną do miasta wpadł. 
Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż 
i kupił bukiet z tysiącem róż. 
I na przystanku przystanął wiatr 
i każdej Pani podawał kwiat!”

Tym wspaniałym wierszem wszyscy chłopcy z grupy II powitali swoje koleżanki  z grupy oraz panie wręczając im piękne róże z okazji ich święta. Nie obyło się również bez cukierków i drobnych upominków dla chłopaków, który cały dzień starali się zachowywać jak gentelmeni.Dziewczynki brały również udział w wielu konkurencjach, które przygotowali chłopcy z wychowawcami. Zadania polegały na śpiewaniu piosenek, wykonywaniu układów tanecznych, rozwiązywaniu zagadek kulinarnych oraz ćwiczeń na szybkość i równowagę, które oceniane były przez bardzo wymagających jurorów. Małe kobietki otrzymały korony, dyplomy, legitymację super dziewczyny oraz naszyjniki wykonane przez kolegów z grupy. Jeszcze raz dziękujemy naszym małym mężczyzną i Radzie Rodziców za zaangażowanie.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu