DZIEŃ MAMY – grupa II

Dnia 24 mają br. w grupie II odbyły się uroczystości z okazji Dnia Matki. Dzieci długo czekały na to spotkanie, ponieważ przybyć mieli najważniejsi dla nich goście – mamy. Celebrowanie tego dnia składało się z trzech części. W pierwszej dzieci wraz z mamami uczestniczyły w warsztatach ceramicznych pt: „Miś dla mamy”. Dzieci wspólnie z mamami lepiły misie z gliny, później je malowały. Następnie Pani, która prowadziła warsztaty zabrała je do swojej pracowni, aby wypalić arcydzieła w specjalnym piecu. W części drugiej, dzieci recytowały swoim mamom wierszyki i krótkie sentencje, śpiewały piosenki i grały na instrumentach, a następnie wręczały prezenty w postaci „lasu w słoiku”, który to samodzielnie wykonały. Ostatnia już część spotkania była wspólnym biesiadowaniem, były słodycze, kawa, soczki oraz dużo radości i miłości.