DZIEŃ MAMY – grupa II

Dnia 24 mają br. w grupie II odbyły się uroczystości z okazji Dnia Matki. Dzieci długo czekały na to spotkanie, ponieważ przybyć mieli najważniejsi dla nich goście – mamy. Celebrowanie tego dnia składało się z trzech części. W pierwszej dzieci wraz z mamami uczestniczyły w warsztatach ceramicznych pt: „Miś dla mamy”. Dzieci wspólnie z mamami lepiły misie z gliny, później je malowały. Następnie Pani, która prowadziła warsztaty zabrała je do swojej pracowni, aby wypalić arcydzieła w specjalnym piecu. W części drugiej, dzieci recytowały swoim mamom wierszyki i krótkie sentencje, śpiewały piosenki i grały na instrumentach, a następnie wręczały prezenty w postaci „lasu w słoiku”, który to samodzielnie wykonały. Ostatnia już część spotkania była wspólnym biesiadowaniem, były słodycze, kawa, soczki oraz dużo radości i miłości.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu