DZIEŃ MAMY W GRUPIE VI

Świętowanie Dnia Rodziny nasze przedszkolaki rozpoczęły od występu artystycznego. Wcieliły się w role aniołków, które rozmawiają z Panem Bogiem o wspaniałym i wyjątkowym „Aniele”, którego otrzymały na ziemi, czyli MAMUSI. Następnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki dla swoich kochanych rodziców. Bo któż jak nie „mama i tata – mądre główki, są jak jabłka dwie połówki. Co za „jabłko” mówię wam, co za SKARB ja w domu mam!”. Dzieci wręczyły rodzicom symboliczne prezenty, a następnie przyszedł czas na atrakcje przygotowane w Ośrodku Agroturystycznym „Bystra”: zwiedzanie gospodarstwa, karmienie i dojenie kóz, oglądanie koni, przejażdżki konne, fotografie przy sprzęcie rolniczym, zjazdy na „tyrolce”, zabawy z animatorką kultury pt. Zabawki dawniej i dziś oraz wszelkie zabawy na trampolinach, w piaskownicach, zjeżdżalniach, huśtawkach… oj tyle było tych atrakcji, że nie sposób wszystkiego wymienić. Najważniejsze jest to, że każdy znalazł „coś” dla siebie.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za wspólnie spędzony czas w miłej i przyjaznej atmosferze.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu