Dzień Przedszkolaka

W dniu 21.09.2020 w naszym przedszkolu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka, który w tym roku odbył się na „Orliku” obok przedszkola. Również w tym dniu miało miejsce nadanie nazw grupom przedszkolnym przez Panią Dyrektor. I tak od tego dnia:

I grupa to krasnoludki,

II – muchomorki,

III – wiewiórki,

IV – jeżyki,

V – sarenki,

VI – zajączki,

VII – sówki,

VIII – niedźwiadki.

Dzieci uczestniczyły w prowadzonych przez nauczycielki konkurencjach sportowych, zabawach ruchowych, oraz tańcach integracyjnych, rysowały kredą. Po zakończonej uroczystości, wszystkie zadowolone, udały się z wychowawcami z powrotem do przedszkola.

Poniższy film prezentuje tą wielką radość oraz aktywność, jakie towarzyszyły dzieciom podczas wspólnego świętowania

 

Natalia Adamczyk

Galeria zdjęć:


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu