Dzień Przedszkolaka

20 września jest szczególnym dniem dla wszystkich Przedszkolaków, to właśnie tego dnia obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to wyjątkowy dzień, który podkreśla wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju oraz edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Każda grupa wraz ze swoim wychowawcom spędziła ten dzień wyjątkowo, na zabawach, grach, tańcach i śpiewach. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku a także radości i uśmiechu na twarzach wszystkich przedszkolaków. Na zakończenie Panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu okolicznościowy medal. Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń, uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil.