Dzień Rodziny GR. IV i V

30 maja rodzice i dzieci z grupy IV i V wspólne obchodzili Święto Rodziny. Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka planowaliśmy zorganizować w formie Pikniku Rodzinnego, pod zadaszoną wiatą na polu biwakowym w Górnej Cięcinie. Jednak kapryśna pogoda sprawiła, że musieliśmy zmienić plany i w Bibliotece Publicznej w Cięcinie, dzięki uprzejmości pani Kasi bawiliśmy się znakomicie. W trakcie  pobytu  dzieci zaprezentowały krótki występ artystyczny dla rodziców i zaprosiły do nauki wspólnego tańca do piosenki „El Mismo Sol” Alvaro Soler. Mamy otrzymały piękne breloczki, a dzieci prezenty z okazji zbliżającego się święta 1 czerwca, a było również wiele  innych atrakcji! Kolorowe balony, popcorn, pieczone kiełbaski, zabawy taneczne i gry ruchowe z rodzicami, a największym zainteresowaniem cieszyły się tematyczne kąciki zabaw. Dzieci uczestniczyły także
w warsztatach cukierniczych pt.”Kręcimy watę cukrową”, w trakcie których obserwowały pokaz ręcznego tworzenia kolorowych słodyczy, połączonych z degustacją.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy przyczynili się do zorganizowania wspaniałego Dnia Rodziny, a w szczególności pani Katarzynie Biegun, pani Anecie Ciupka i pani Danucie Chowaniec. Wszystkim bardzo miło i szybko upłynął czas zabawy – na pamiątkę pozostały zdjęcia i wspomnienia.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu