Dzień Ziemi – mamy rady na odpady.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, 25 kwietnia w grupie IV I V odbyły się zajęcia, które miały na celu zrozumienie znaczenia ochrony przyrody i zainspirowały dzieci do działań mających na celu dbanie o nasze środowisko. Przedszkolaki dowiedziały się o niebezpieczeństwach grożących środowisku przyrodniczemu ze strony człowieka. 

Poznały ekologiczny sposób wyrzucania śmieci i segregowania odpadów komunalnych i recyklingu. Jednak główną atrakcją tego dnia było sprzątanie „Naszej Ziemi”. Wszystkie dzieci otrzymały rękawiczki i worki na śmieci, bardzo zaangażowały się w tę akcję dokładnie wykonując swoje zadanie. Wszystkie zapełnione worki włożyły do kosza. Od dziś będą pamiętały, że należy dbać i szanować naszą planetę.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu