GROŹNE DINOZAURY – Grupa I i II

Poznawanie dinozaurów do wspaniała zabawa! Choć wymarły dawno temu są interesującym tematem dla naszych przedszkolaków. Wśród licznych gatunków oczywiście największym zainteresowaniem cieszą się tyranozaury, które budziły największy postrach. 

„Ogon, tułów, szyja, głowa…
Postać prawie jest gotowa.
Jeszcze tylko cztery nogi i wychodzi potwór srogi.
Taki duży wśród zarośli…
Pewnie byśmy za nim poszli.
Lecz to było wieki temu.
Teraz już go nie znajdziemy.
A dlaczego?
Bo wymarły.
Mam na myśli – …………..(dinozaury)”

Przedszkolaki odbyły ciekawą podróż do prehistorii, do czasów kiedy żyły dinozaury. Bawiły się w archeologów  – układając szkielet dinozaura z rolek po papierze, brały udział w wielu ciekawych zabawach ruchowych naśladując dinozaury, oglądały filmy edukacje poznając poszczególne gatunki oraz zainspirowane materiałami o dinozaurach tworzyły ciekawe zabawy z wykorzystaniem figurek „jaszczurów”.

Grupa I Maluszki

Grupa II Starszaki


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu