SPOTKANIE Z FOTOGRAFEM 3.11.2015

Dnia 3 listopada 2015 roku gościliśmy w naszym przedszkolu prawdziwego fotografa – pana Sebastiana, który opowiedział nam o swojej pracy. Podczas spotkania dzieci miały również okazję obejrzeć profesjonalny sprzęt, jakiego w swojej pracy on używa. Ponadto każdy z przedszkolaków mógł obejrzeć „małą kolekcję” starych aparatów, które nasz gość przyniósł specjalnie na spotkanie z nami.

Pan fotograf pozwolił samodzielnie zrobić zdjęcie każdemu dziecku.

Przedszkolaki miały okazję poznać aparat służący do robienia zdjęć pod wodą!

Podczas pogadanki dzieci dowiedziały się, że podstawą pracy fotografa jest nie tylko talent, ale także ciężka praca, doświadczenie i ciągłe szkolenie oraz wyrabianie tak zwanego „fotograficznego oka”.

Na zakończenie spotkania oczywiście nie mogło zabraknąć indywidualnych portretów podczas zabawy lub pracy, które przedszkolakom wykonał pan fotograf.