INFORMACJA DLA RODZICÓW

W  związku z potwierdzonym dodatnim wynikiem  na coronawirusa u osoby z personelu obsługującego  i przeprowadzonym wywiadzie epidemiologicznym przez Powiatową Stację  Sanitarno-Epidemiologiczną informujemy, że : cały personel  obsługujący  naszego przedszkola został objęty kwarantanną do 22.10.2020 włącznie , nieobecnych będzie również 4 nauczycieli.

Sposób kontaktów dzieci i nauczycieli  z personelem obsługującym został uznany do tego czasu  za bezpieczny stąd informujemy, że nauczyciele i dzieci jak również ich rodziny są pod nadzorem epidemiologicznym ( nie w kwarantannie !).

W związku z tym ,że obsługą  grup , podawaniem posiłków,  sprzątaniem i dezynfekcją  całego budynku będą zajmowały się tylko dwie osoby oddelegowane ze szkoły ( dziękujemy dyrektorowi szkoły Panu Markowi Durajowi za pomoc), i w związku z brakiem nauczycieli trudne będzie zapewnienie takiego samego poziomu bezpieczeństwa sanitarnego jak wcześniej  . Zwracamy się z prośbą do rodziców nie pracujących lub takich, którzy mogą zapewnić opiekę swoim dzieciom o pozostawienie dzieci w domu co pomoże nam bezpieczniej przejść przez okres kwarantanny personelu. Dziękujemy za wyrozumiałość i pozostawienie dzieci w domu w dniu dzisiejszym co dało nam czas ,aby zorganizować pracę placówki na okres kwarantanny (np. znaleźć personel zastępczy) jak również słowa wsparcia, które w tej sytuacji są dla nas bardzo ważne.

OD JUTRA tj,16.10. PRZEDSZKOLE PRACUJE JAK ZAWSZE CHOĆ  W TRYBIE NADZORU EPIDEMIOLOGICZNEGO-ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI.

 RAZEM DAMY RADĘ .


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu