JASEŁKA W GRUPIE IV i V- „Cud Betlejemskiej nocy”

W dniu 20 grudnia 2017 roku dzieci z grup IV i V dla swoich rodziców i zaproszonych gości przedstawiły Jasełka pt. „Cud betlejemskiej nocy”. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji, wzmacnianie więzi emocjonalnych z rodziną, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Zgodnie z tradycją, na koniec występów dzieci podzieliły się z najbliższymi opłatkiem i wręczyły upominki. Dziękujemy  rodzicom, którzy brali udział w przygotowaniach do uroczystości i uszyli dla swoich dzieci piękne stroje.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu