Jesienne spotkanie w Bibliotece GR IV i V

9 października 2018 roku w Bibliotece Publicznej w Cięcinie przedszkolaki z grupy IV i V uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez Panią Ewę Sikorę.Październik to miesiąc, w którym możemy się cieszyć pięknem  dojrzałych,  kolorowych owoców i warzyw, które zachwycały również poetów. Dzieci bardzo chętnie zapoznały się  więc z wieloma książeczkami o tej tematyce.

Po głośnym czytaniu utworów,  wszyscy  z ogromnym zaangażowaniem brali udział w zabawie rozpoznając ukryte warzywa i owoce, ich kolory i smaki,  odpowiadali na zagadki, a później aktywnie uczestniczyli w opowieści ruchowej pt. „Praca rolnika”. Tworzyliśmy też wspólnie zbiory owoców i warzyw, a efektem tej pracy są przepiękne prace plastyczne.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu