JESTEM SAMODZIELNY – GR.I

Rączki czyste mamy, grzecznie się witamy. Zgodnie się bawimy z nikim nie kłócimy. Dorosłych słuchamy po sobie sprzątamy. Jesteśmy przedszkolakami, więc ubieramy się sami:) – „Jesteśmy przedszkolakami” – M.Nowak

Ostatni tydzień minął maluszkom na bardzo owocnej pracy, gdyż nasze przedszkolaki starały się być w przedszkolu jak najbardziej samodzielne. Uczyliśmy się kulturalnego zachowania podczas posiłków, odpowiedniego nakrywania do stołu, samodzielnego przebierania się w szatni, zapinania i rozpinania guzików, prawidłowego mycia rąk, używania „magicznych słów”, dbania o porządek w swoim otoczeniu i wielu wielu innych ważnych czynności potrzebnych nam w codziennym życiu. Samodzielnie wykonywane czynności samoobsługowe dają małemu człowiekowi poczucie przyjemności i zadowolenia, że wykonało coś pożytecznego, dlatego Kochani Rodzice pamiętajcie, że z „Z samodzielnego dziecka wyrośnie samodzielny dorosły!”


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu