KĄCIK LEKARSKI – GR.I

W miesiącu październiku tematem naszych zajęć był zawód lekarza oraz przestrzeganie zdrowego trybu  życia. Przez cały tydzień opowiadaliśmy o tym co robić, aby być zdrowym, jak dbać o higienę i swoje ząbki oraz że wizyta w gabinecie lekarskim czy stomatologicznym nie jest taka straszna:) W tym celu stworzyliśmy w naszej sali kącik lekarski, który został wyposażony w najbardziej wyspecjalizowany sprzęt np. strzykawki, jednorazowe rękawiczki,  maseczki higieniczne, bandaże, stetoskop, szpatułki… Myślę że lekarze i pielęgniarki z wielkim zaangażowaniem dbali o swoich pacjentów, a pacjenci wykazali się ogromną cierpliwością i wyrozumiałością:)  


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu