KARTKA Z ŻYCZENIAMI DLA PAPIEŻA FRANCISZKA

Okres świąt Bożego Narodzenia, to czas kiedy rodzi się miłość i nadzieja w sercu każdego człowieka, a na usta cisną się płynące prosto z serca serdeczne życzenia. W tej radosnej atmosferze świąt z inicjatywy pani Agnieszki Walaszek oraz współpracy  z wychowawcami grup zrodził się pomysł wysłania kartki z bożonarodzeniowymi życzeniami do naszego kochanego Papieża w Watykanie. Kartka zawierała: zdjęcie przedszkolaków w strojach regionalnych, tutejszy krajobraz górski oraz fotografię naszego kościoła pod wezwaniem św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Cięcinie. Naszemu Kochanemu Ojcu Świętemu Franciszkowi przesłaliśmy również serdeczne życzenia po góralsku oraz modlitwę, którą przesłała cała społeczność Publicznego Przedszkola w Cięcinie: przedszkolaki, rodzice, personel i grono pedagogiczne z Panią Dyrektor na czele.  Papież Franciszek odpowiedział na nasze życzenia i przesłał błogosławieństwo bożonarodzeniowe oraz świąteczne życzenia.

 

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu