Klub Czytających Rodziców w grupie VIII

„Zaszczepiona w dzieciństwie pasja do książek i czytania jest witaminą dla psychiki i umysłu dziecka” – dlatego serdecznie dziękujemy rodzicom z grupy 8 za zaangażowanie i udział w programie „Cała Polska czyta dzieciom”. Regularne czytanie ma niebagatelny wpływ na budowanie bogatego słownictwa, doskonalenie mowy, a co za tym idzie poprawnej gramatyki i składni (bez formalnych ćwiczeń). Maluchy w sposób naturalny przyswajają wiedzę oraz potrafią ją odnieść do codziennego życia. Głośne czytanie oprócz kształtowania umiejętności językowych, odsłania odpowiednie wzorce zachowania, jak również wspiera rozwój społeczno-emocjonalny. Tym bardziej serdecznie dziękujemy aktywnym rodzicom z gr 8 za obecność w grupowym „Klubie czytających Rodziców” i  żywimy nadzięję, że będzie nas coraz więcej.