Klub Czytających Rodziców w grupie VIII

„Zaszczepiona w dzieciństwie pasja do książek i czytania jest witaminą dla psychiki i umysłu dziecka” – dlatego serdecznie dziękujemy rodzicom z grupy 8 za zaangażowanie i udział w programie „Cała Polska czyta dzieciom”. Regularne czytanie ma niebagatelny wpływ na budowanie bogatego słownictwa, doskonalenie mowy, a co za tym idzie poprawnej gramatyki i składni (bez formalnych ćwiczeń). Maluchy w sposób naturalny przyswajają wiedzę oraz potrafią ją odnieść do codziennego życia. Głośne czytanie oprócz kształtowania umiejętności językowych, odsłania odpowiednie wzorce zachowania, jak również wspiera rozwój społeczno-emocjonalny. Tym bardziej serdecznie dziękujemy aktywnym rodzicom z gr 8 za obecność w grupowym „Klubie czytających Rodziców” i  żywimy nadzięję, że będzie nas coraz więcej.

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu