KOLEJNA EDYCJA PROGRAMU KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY

Jak co roku nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Kubusiowi Przyjaciele Natury” organizowanym dla przedszkoli, który poświęcony jest  poświęcony tematyce ekologicznej. Jego celem jest proekologiczna edukacja dzieci i zachęcenie je do ruchu już od najmłodszych lat. W tym roku po raz 11 maluchy z przedszkoli w całym kraju wezmą udział w zajęciach tematycznych, podczas których nauczą się troszczyć o środowisko naturalne, poznają podstawowe zasady ekologii i dowiedzą, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznają korzyści płynące z ruchu. 

Podczas realizacji pierwszego etapu wraz z głównym bohaterem akcji Kubusiem odpowiadamy na pytania: Jak dbać o rośliny i zwierzęta? Czy warto jeść owoce i warzywa? Dlaczego musimy dbać o powietrze? Czy musimy oszczędzać wodę? 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu