„KRÓL LASU” – przedstawienie teatralne

Początkiem kwietnia starszaki z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Król lasu” w MCK w Żywcu. Przedstawienie przygotował Warszawski Teatr Edukacyjny.

Głównym celem spektaklu było rozwijanie wrażliwości oraz prawidłowych postaw wśród dzieci na otaczającą przyrodę. Aktorzy aktywnie angażowali najmłodszych widzów w czasie przedstawienia poprzez pytania i wspólną zabawę. W takiej atmosferze dzieciaki przeżyły wiele emocji i radości. Głównymi bohaterami byli: prastary Dąb – Król Lasu, Brud – zaśmiecający las i jego pomocnicy – Szczur i Karaluch, Jędrek – wesoły chłopiec, który lubił słuchać muzyki za to nie bardzo lubił czytać książki a także jego Dziadek – leśny Lekarz oraz robot Lala. Jak w dobrej bajce tak i w tym przedstawieniu wszystko dobrze się skończyło. Stworek Brud został pokonany, las stał się czysty i zadbany, Jędrek polubił czytanie książek oraz nauczył się pomagać innym.

Spektakl bardzo podobał się przedszkolakom. Jednym słowem było to bardzo ciekawe widowisko, które na długo zapadnie w naszej pamięci 🙂


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu