Lista dzieci przyjętych na rok szkolny 2020/2021

 

Zapraszamy do zapoznania się z lista przyjętych i nieprzyjętych dzieci do Przedszkola w Cięcinie na rok szkolny 2020/2021

 

  

WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA w CIĘCINIE

Na rok szkolny 2020/2021

 

Lista dzieci przyjętychgrupy całodzienne (od 7.00 do 16.00)

1.Czulak Martyna      

3.Kasza Jan

4.Kasza Aleksander

5.Figura Antonina

6.Pawełek Zofia

7.Madejczyk Maria

8.Kupczak Amelia

9.Gach Antoni

10. Rypień Franciszek

11. Szołek Lena

12. Biłka Karol

  1. Białożyt Zofia

14.Gawliński Jakub

15.Grajcar Milena

16.Góralczyk Małgorzata

  1. Legierski Antoni

18.Mrok Helena

19.Pytlarz Kacper

20.Pytlarz Kamil

21.Rypień Mateusz

22.Skolarz Amelia

23.Tyrlik Aleksander

24.Kulczyński Kosma

25.Gołek Maja                            

26.Nowak Magdalena

27.Wojciuch Maja

28.Kasza Karina

29.Klejnocka Antonina

30.Stolarczyk Maja

31.Figura Julia

32.Kwaczek Ksawery

33.Motyka Zofia

34.Miodońska Liliana

35.Gawlas Natalia

36.Herzyk Antoni

37.Kulczyński Hugo

38.Czulak Michalina

39.Talik Julia

40.Herzyk Milena

41.Roskosz Szymon

42.Mrózek Paweł

43.Sobel Adam

44.Stopka Dawid

45.Biegun Maja

46.Kupczak Przemysław

47.Pawełek Kacper

48.Stopka Maciej

49.Figura Daniel          

50.Dziedzic Jakub

51.Kupczak Ludwik

52.Michalski Nikodem

53.Pawlusiński Karol

54.Haraf Miłosz

55.Habdas Julia

56.Golec Wiktoria

57.Juraszek Tymoteusz

58.Szymczak Alicja

59.Stemplewska Oliwia

60.Madejczyk Karol

61.Skolarz Franciszek

62.Walczak Jakub

63.Sowa Zofia

64.Ratajczyk Kinga

65.Pawełczyk Marta

66.Krajewski Adam

67.Kociołek Agnieszka

68.Hojdys Arkadiusz

69.Ciapka Marzena

70.Ciapka Maja

71.Bednarz Emilia

72.Kukla Zuzanna

73.Bukowczan Konrad

74.Dzióbek Jakub                   

75.Golec Igor

76.Heller Ignacy

77.Kocoń Łucja

78.Lewandowski Dawid

79.Maślanka Milan

80.Michalski Miłosz

81Skrzypek Marek

82.Stopka Adam

83.Szeląg Emilia

84.Szeląg Wojciech

85 Żur Weronika

86.Kołodziejczyk Mikołaj

87 Jarco Karol

88.Juraszek Aleksandra

89.Kociołek Krzysztof

90.Kocoń Jadzia

91.Kukla Antoni

92.Pezdek Krzysztof

93.Urbaniec Martyna

94.Kotarska Gabriela

95.Wojtusiak Radosław

96.Czech Gabriel               

97.Dadok Nikodem

98.Dziergas Kalina

99.Gibas Antoni

100.Gibas Emilia

101.Kabacik Ignacy

102.Kliś Kacper

103.Madejczyk Zofia

104 Małkińska Karolina

105.Orlicki Franciszek

106 Skrzypek Anna

107.Urlich Wiktoria

108.Walland Paweł

109.Zawada Klaudia

110.Zawilińska Natalia

111.Motyka Franciszek

112.Żyrek Milena

113.Kiełbasa Wiktor

114.Kupczak Bartłomiej

115.Trzebuniak Lena

116.Ryszka Leon

 

Lista dzieci przyjętych do grup pięciogodzinnych (od 8.00 do 13.00)

1.Płonka Patryk

2.Proksa Oskar

3.Caputa Jakub

4.Caputa Oliwia

5.Figura Natalia

6.Jurek Jowita

7.Jurasz Karolina

8.Gawlińska Amelia

9.Słowik Zofia

10.Żyrek Julia

11.Słowik Karina

12.Kompolt Tymoteusz

13.Sowa Zachariasz

14.Sowa Tobiasz

15.Kasoń Józef

16.Janoszek Maja

17.Janoszek Zuzanna

18.Suchanek Franciszek

19.Howaniec Antoni

20.Skrzypek Franciszek

21.Kaleta Michał

22.Witos Zofia

23.Mika Piotr

24.Pieronek Jan

25.Supłat Jakub

26.Juraszek Marcelina

27.Czech Michał

28.Biegun Agata

29.Kocoń Konrad

 

 

Lista dzieci przyjętych do grupy przy SP nr. 2 w Górnej Cięcinie

  na rok szkolny 2020/2021

1.Kuchejda Alan

2.Żuławska Julia

3.Bednarz Wojciech

4.Juraszek Emilia

5.Juraszek Oliwier

6.Kraj Kajetan

7. Jarco Dominik

8. Stekla Antonina

9.Radomska Julia

10. JuraszDamian

11.Kąkol Jan

12.Biegun Anna

13.Mrozek Krystian

14.Mrowiec Martyna

15.Janik Maja

16.Bednarz Martyna

 

Lista rezerwowa

1.Żuławska Lena

 

 

     Lista dzieci nieprzyjętych(lista rezerwowa)

1.Caputa Maja

2.Kopyto Dominik

3.Gawlas Antonina

4.Matląg Agata

5.SputoAnna

6.Supłat Piotr

7.Śleżinski Szymon

8.Stemplewska Maja

9.Biegun Antoni

10.Skrzypek Jan

11.Janik Lena

12.Kociołek Antoni

13.Kocoń Bartłomiej

 

14.Radecki Antoni  przyjęty P-le Cisiec

15.Radecka Natalia przyjęty P-le Ciciec

16.Figura Franciszek-przyjęty P-le Węgierska Górka

17.Konieczny Dominik-Przyjęty P-le Węgierska Górka

18.Witos Grzegorz-Przyjęty P-le Węgierka Górka

19 Kliś Michalina  

20.Zawada Aleksander rocznik 2018

21.Kucharska Hanna rocznik 2018

22.Czech Jakub-rocznik 2018

23.Tomala Emilia-rocznik 2018

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
przedszkole.ciecina@wp.pl
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji Publicznej



Adres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

ciecina@e-przedszkolak.eu