LISTY GRUP

Poniżej listy grup na rok szkolny 2020/2021:

Grupa I(7-16)

mgr Małgorzata Siderek mgr Elżbieta Stolarczyk mgr Natalia Adamczyk

1.Czulak Martyna

2.Gach Antoni

3.Kasza Jan

4.Kasza Aleksander

5.Figura Antonina

6.Pawełek Zofia

7.Madejczyk Maria

8.Kupczak Amelia

9.Szeląg Wojciech

10.Rypień Franciszek

11.Szołek Lena

12.Biłka Karol

  1. Białożyt Zofia

14.Gawliński Jakub

15.Grajcar Milena

16.Góralczyk Małgorzata

  1. Legierski Antoni

18.Mrok Helena

19.Pytlarz Kacper

20.Pytlarz Kamil

21.Rypień Mateusz

22.Skolarz Amelia

23.Tyrlik Aleksander

24.Kulczyński Kosma

 

Grupa II(7-16)

mgr Barbara Motyka  mgr Aneta Garbacz

1.Gołek Maja

2.Nowak Magdalena

3.Wojciuch Maja

4..Kasza Karina

5..Klejnocka Antonina

6..Stolarczyk Maja

7.Figura Julia

8.Kwaczek Ksawery

9.Motyka Zofia

10.Miodońska Liliana

11.Gawlas Natalia

12.Herzyk Antoni

13.Kulczyński Hugo

14.Czulak Michalina

15.Talik Julia

16..Herzyk Milena

17.Roskosz Szymon

18.Mrózek Paweł

19.Sobel Adam

20.Stopka Dawid

21.Biegun Maja

22.Kupczak Przemysław

23.Pawełek Kacper

24..Stopka Maciej

 

Grupa III(7-16)

mgr Beata Wojtyła Motyka mgr Zofia Widuch

1.Figura Daniel

2.Dziedzic Jakub

3.Kupczak Ludwik

4.Michalski Nikodem

5.Pawlusiński Karol

6.Haraf Miłosz

7.Habdas Julia

8.Golec Wiktoria

9.Juraszek Tymoteusz

10.Szymczak Alicja

11.Stemplewska Oliwia

12.Madejczyk Karol

13.Skolarz Franciszek

14.Walczak Jakub

15.Sowa Zofia

16.Kabacik Ignacy

17.Pawełczyk Marta

18.Krajewski Adam

19.Kociołek Agnieszka

20.Hojdys Arkadiusz

21.Ciapka Marzena

22 Ciapka Maja

23.Bednarz Emilia

24.Kukla Zuzanna

25.Bukowczan Konrad

 

Grupa IV i V

mgr Urszula Howaniec    mgr Izabela Pastor

1.Płonka Patryk

2.Proksa Oskar

3.Caputa Jakub

4.Caputa Oliwia

5.Figura Natalia

6.Jurek Jowita

7.Jurasz Karolina

8.Gawlińska Amelia

9.Słowik Zofia

10.Żyrek Julia

11.Słowik Karina

12.Sowa Zachariasz

13.Sowa Tobiasz

14.Kasoń Józef

15.Janoszek Maja

16.Janoszek Zuzanna

17.Suchanek Franciszek

18.Howaniec Antoni

19.Skrzypek Franciszek

20.Kaleta Michał

21.Witos Zofia

22.Mika Piotr

23.Pieronek Jan

24.Supłat Jakub

25.Juraszek Marcelina

26.Czech Michał

27.Biegun Agata

28.Kocoń Konrad

 

Grupa VI

mgr Gabriela Biegun

1.Dzióbek Jakub

2.Golec Igor

3.Heller Ignacy

4.Kocoń Łucja

5.Lewandowski Dawid

6.Maślanka Milan

7.Michalski Miłosz

8.Skrzypek Marek

9.Stopka Adam

10.Szeląg Emilia

  1. Żur Weronika

12..Kołodziejczyk Mikołaj

  1. Jarco Karol

14.Juraszek Aleksandra

15.Kociołek Krzysztof

16.Kocoń Jadzia

17.Kukla Antoni

18.Pezdek Krzysztof

19.Urbaniec Martyna

20.Kotarska Gabriela

21.Wojtusiak Radosław

 

Grupa VIII

mgr Agnieszka Tyc- Hubicka  mgr Natalia Adamczyk

1.Czech Gabriel

2.Dadok Nikodem

3.Dziergas Kalina

4.Gibas Antoni

5.Gibas Emilia

6.Kliś Kacper

7.Madejczyk Zofia

  1. Małkińska Karolina

9.Orlicki Franciszek

  1. Skrzypek Anna

11.Urlich Wiktoria

12.Walland Paweł

13.Zawada Klaudia

14.Zawilińska Natalia

15.Motyka Franciszek

16.Żyrek Milena

17.Kiełbasa Wiktor

18.Kupczak Bartłomiej

19.Trzebuniak Lena

20.Ryszka Leon

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
przedszkole.ciecina@wp.pl
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji Publicznej



Adres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

ciecina@e-przedszkolak.eu