MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY – Ogólnopolski projekt rozwijania czytelnictwa

Drodzy Rodzice!

  Pragniemy zachęcić Was do uczestnictwa w projekcie : „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpraca między przedszkolami. O co prosimy? Przygotowany miś,  będzie wędrował od domu do domu przedszkolaków z dzienniczkiem „pod pachą”. Zadaniem dziecka jest zaopiekować się misiem,  a zadaniem rodzica jest poczytanie misiowi i dziecku na dobranoc. Łatwe, prawda? Zapewne co wieczór jest to rytuał obecny w Waszym życiu, tym razem towarzyszyć Wam będzie pluszowy Gość.  Zanim poczytacie dziecku i misiowi prosimy Was, aby w dzienniczku zostawić misiowi pamiątkę. Na karcie: „Tu byłem” proszę wpisać imię dziecka, pomóc odrysować dłoń i zachęcić Waszą pociechę do wykonania rysunku dla misia. Wpiszcie tytuł bajki/książeczki którą przeczytaliście. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was wspaniała zabawa 🙂

 Kornel Makuszyński powiedział, iż: „Dom, gdzie znajduje się książka jest przybytkiem słońca.” Zaproście dzisiaj proszę to słońce do Waszego domu wraz z pluszowym przyjacielem dzieci.

 

 

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu