Międzynarodowy Projekt Czytelniczny „Magiczna Moc Bajek” – gr WIEWIÓRKI

Nasze przedszkole bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Czytelniczym „Magiczna moc bajek” czyli Bajkowej podróży do krainy wartości i dziecięcej wyobraźni. Głównym celem Projektu jest promowanie wśród dzieci czytania bajek i baśni jako sposobu na ich rozwój, kształcenie, zdobywanie wiedzy i wychowanie szczęśliwego człowieka oraz kształtowanie postaw społecznych u dzieci w wieku przedszkolnym wobec osób z niepełnosprawnością. Realizując cele projektu przedszkolaki wykonały ilustracje inspirowane bajką z dawnych lat Miś Uszatek i wysłały je do Rezydencji Seniora w Węgierskiej -Górce. Seniorzy docenili pracę naszych dzieciaków i przesłali serdeczne podziękowania i zdjęcia w trakcie których przyglądali wytwory prac przedszkolaków.

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu