MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA 2021r.

W tym roku Międzyprzedszkolna Olimpiada Sportowa Przedszkolaków odbyła się 23 października na Hali Sportowej w Węgierskiej Górce. Przedstawiciele naszego przedszkola wraz z wychowawcami dzielnie uczestniczyli we wszystkich konkurencjach. Pozostali wraz z rodzicami kibicowali dodając wszystkim odwagi. W trakcie sportowych konkurencji dzieci mogły sprawdzić swoją zwinność i szybkość. Z radością i z zaangażowaniem wykonywały zadania pamiętając jednocześnie o zasadzie fair play. Podczas olimpiady dzieci oprócz wykazania się wysoką sprawnością fizyczną miały również okazję zintegrować się z kolegami z innych przedszkoli w trakcie wspólnych tańców i piosenek nawiązując nowe znajomości. Cała impreza przebiegała w miłej atmosferze. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii:


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu