Mikołajki i wyście do Figloparku gr V

6 grudnia wszystkie grzeczne dzieci z utęsknieniem czekają na niezwykłego gościa. Przedszkolaki z grupy V odwiedził Święty Mikołaj i wręczył wspaniałe upominki oraz w ramach prezentu Mikołajkowego, bilet wstępu do Figloraju „Wesołe Groniki” w Cięcinie. W sali zabaw wyposażonej w liczne atrakcje można było skorzystać z basenu z kolorowymi kulkami, który już na samym początku wzbudził najwięcej emocji, zjeżdżalni, tuneli, samochodów, trampoliny, dużych klocków, domku, kącika do rysowania.

Uczyliśmy się umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez zgodną zabawę. Dzieci po wycieczce wróciły do przedszkola pełne wrażeń, zadowolone i uśmiechnięte.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu