Mikołajki w grupie II i III

Początkiem grudnia wszystkie dzieci wyczekują przybycia wyjątkowego gościa. W tym roku nasze przedszkolaki z grupy II i III pojechały na spotkanie z Świętym Mikołajem. 4 grudnia udaliśmy się do Teatru Lalek Banialuka w Bielsku – Białej na przedstawienie pt.: „Krawiec Niteczka”.Przedstawienie jest adaptacją baśni Kornela Makuszyńskiego. opowiada jak pan Józef Niteczka zwykły krawiec zostaje królem. Droga jaką musiał przebyć główny bohater była pełna przygód i niebezpieczeństwa, jego przyjaźń była wystawiona na niejedną próbę. Komediowy charakter przedstawienia stworzył okazję nie tylko do śmiechu, ale i do wzruszeń. 

Po przedstawieniu przybył do dzieci… diabeł, który podawał się za Świętego Mikołaja. Na szczęście w porę zjawił się anioł, który go przegonił. Anioł chcąc sprawdzić, czy dzieci są gotowe na przybycie Świętego Mikołaja przeprowadził quiz, dzieci odpowiedziały na wszystkie pytania bezbłędnie. W końcu przybył długo wyczekiwany gość i wręczył dzieciom wyjątkowe upominki. 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu