Pieczemy ciasto w gr VIII

W ramach tematu „Co z czego otrzymujemy?” Grupa VIII dowiedziała się skąd się biorą produkty codziennego użytku. Dzieci już wiedza, że mleko bierze się od krowy, a z mleka powstaje masło,  śmietana,  serki i jogurty. Postanowiliśmy też sprawdzić, czy sklepowe ciastka są smaczniejsze od samodzielnie robionych oraz co jest potrzebne, żeby takie pyszności zrobić. Zakasaliśmy rękawy i wymieszaliśmy ze sobą mąkę i jajka, nie mogło zabraknąć zdrowej marchewki, ananasa czy rodzynek. Samodzielnie przygotowane CIASTO MARCHEWKOWE smakowało nie tylko nam, ale wszystkim, którzy spróbowali 😉 Było zdrowo i smacznie!

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu