Przedszkolaki z gr. VIII i św. Mikołaj w sali zabaw Wesołe Groniki

Mikołaj w tym roku zaskoczył Maluszki z grupy VIII wyjątkowym prezentem – wręczając nam bilety do sali zabaw „Wesołe Groniki” w Cięcinie. Przedszkolaki oczekiwały na wizytę Świętego Mikołaja wśród szaleństw na zjeżdżalniach, drabinkach, ściankach wspinaczkowych oraz zabawy w basenach kulkowych! Śmiechu było co nie miara. Wspólnie skonstruowaliśmy komin dla Mikołaja z dużych, kolorowych klocków. Dźwięk dzwonków zapowiedział wejście Oczekiwanego Gościa w asyście Aniołków, którego przywitaliśmy wierszykiem i piosenką przygotowaną specjalnie dla Niego, w podziękowaniu za piękne prezenty. Elfy przygotowały dla wszystkich mały poczęstunek. 

 

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji tego super dnia-dzieci zachwycone;) 

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu