Spotkanie międzypokoleniowe – GR VI

W dniu dzisiejszym nasza grupa VI odwiedziła Klub Seniora w Węgierskiej Górce. Zaproszenie przyjęliśmy z ogromnym zadowoleniem 🙂 Panie i Panowie z Klubu, zorganizowali nam zajęcia kulinarne, wyrabialiśmy ciasto, wałkowaliśmy je i wycinaliśmy różne kształty ciasteczek – pyyycha 😉 Wszędzie unosił się kuszący zapach pieczonych pyszności,  a my w oczekiwaniu na degustację bawiliśmy się do woli w sali ćwiczeń w nasze ulubione gry i zabawy ruchowe. Na zakończenie ze śpiewem na ustach i z ciasteczkami „na wynos”, gorąco podziękowaliśmy za gościnę i pyszną zabawę 🙂 Do zobaczenia niebawem 🙂

Bardzo dziękujemy Pani Zosi B. i wszystkim klubowiczom za zaproszenie i wspaniale spędzony czas 🙂


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu