Spotkanie z ratownikiem w grupach maluszków

W piątek 30 listopada w odpowiedzi na zaproszenie, , do naszego przedszkola przybył ratownik, który pracuje na co dzień na basenie. Był nim tata naszego przedszkolaka – trzyletniej Karolinki.  Nasz gość zademonstrował przedszkolakom sposoby ratowania ludzi znajdujących się w niebezpieczeństwie podczas kąpieli. Przekazał ważne dla nas wszystkich informacje, jak prawidłowo korzystać z kąpielisk oraz innych miejsc w pobliżu wody. Pan ratownik zademonstrował przyrządy i rzeczy, które na co dzień używa w swojej pracy. Na zakończenie spotkania dzieci zostały mianowane przez Pana ratownika jego pomocnikami  oraz otrzymały od niego okolicznościowe medale.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu