SPOTKANIE Z ŚW.MIKOŁAJEM

„W czerwonym płaszczu nocą się skrada i pod choinką prezenty składa. Ma długą brodę, czapkę i laskę, odwiedza dzieci, co obchodzą Gwiazdkę?” Myślę że z rozwiązaniem takiej zagadki nie miałoby problemu żadne dziecko, które napisało list do św. Mikołaja. Nasze przedszkolaki oczywiście też wcześniej napisały list zawierający ich najskrytsze pragnienia  i cierpliwie czkały na spotkanie z św. Mikołajem. Ich cierpliwość wreszcie została wynagrodzona bo 6.12 przybył do nas św. Mikołaj w towarzystwie swoich aniołków. Od samego progu przywitały gości uśmiechnięte twarze przedszkolaków, które gorąco zaprosiły świętego do zabawy, tańców i śpiewu. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty. Wszystkie dzieci obiecały Mikołajowi, że czekając na niego będą cały rok grzeczne!!!


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu