ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada i nie jest to przypadkowa data, bo właśnie wtedy przypada rocznica powstania maskotki – obecnie jest to 115 rocznica. Nasze przedszkolaki również pamiętały o tym wyjątkowym dniu i zaprosiły swoje maskotki do przedszkola. Razem ze swoimi przytulankami brały udział w zabawach dotyczących wiedzy o znanych misiach, zajadały się pysznym miodkiem oraz ciasteczkami w kształcie misia, kolorowały obrazki z misiami, słuchały bajek o Kubusiu Puchatku, Misiu Uszatku, Paddingtonie oraz brały udział w zabawach tanecznych. Na koniec tak wspaniałego dnia każdy miś wracał do domu w ramionach swojego przyjaciela.          

                                          


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu