TEATR SKRZAT

Przedstawienia w przedszkolu: W dniu 18.10 odwiedzili nasze przedszkole aktorzy Teatru „Skrzat” z Krakowa i zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. „Przygody Okruszka”. Dzieci przeniosły się na chwilę w krainę baśni i z przejęciem przeżywały perypetie głównego bohatera. Postacie ze znanych bajek takie jak: Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, dziadunio Baj i inne uczyły dzieci właściwego postępowania i odróżniania dobra od zła.

Następny spektakl zatytułowany był „Czarująca żaba” i opowiadało o losach dzielnej żabki, która pokazała dzieciom, że jeżeli czegoś bardzo się pragnie oraz mocno się w to wierzy można osiągnąć bardzo wiele. Jak zawsze aktorzy sprawili, że na twarzach naszych przedszkolaków zagościł uśmiech.

GALERIA zdjęć ze wszystkich przedstawień w przedszkolu:

 

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu