TEATR SKRZAT

Przedstawienia w przedszkolu: W dniu 18.10 odwiedzili nasze przedszkole aktorzy Teatru „Skrzat” z Krakowa i zaprezentowali dzieciom przedstawienie pt. „Przygody Okruszka”. Dzieci przeniosły się na chwilę w krainę baśni i z przejęciem przeżywały perypetie głównego bohatera. Postacie ze znanych bajek takie jak: Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, dziadunio Baj i inne uczyły dzieci właściwego postępowania i odróżniania dobra od zła.

Następny spektakl zatytułowany był „Czarująca żaba” i opowiadało o losach dzielnej żabki, która pokazała dzieciom, że jeżeli czegoś bardzo się pragnie oraz mocno się w to wierzy można osiągnąć bardzo wiele. Jak zawsze aktorzy sprawili, że na twarzach naszych przedszkolaków zagościł uśmiech.

GALERIA zdjęć ze wszystkich przedstawień w przedszkolu: