W grupie VIII czuć święta

Dzieci z naszej grupy zgodnie z przedświąteczną tradycją upiekły, dzięki pomocy jednej z mam, pyszne świąteczne ciasteczka. Po przedszkolu unosił się wspaniały zapach pieczonych pierniczków, który wprawił wszystkich w świąteczny nastrój. Gdy pierniczki były już gotowe dzieci przystąpiły do ich dekorowania. Zabawa była doskonała a pierniczki wyszły przepiękne. Po ozdobieniu pierniczków dzieci mogły ogrzać się przy grupowym kominku zrobionym z pudełek podczas dnia bez zabawki ;). Takim sposobem każde dziecko z grupy otrzymało pamiątkowe zdjęcie w zimowo-świątecznej scenerii 😉 Dodatkowo codziennie w tle słychać piękne anielskie głosy naszych przedszkolaków ślicznie śpiewających kolędy i pastorałki. 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu