Witaminki w grupie VIII

W ostatnim tygodniu września w naszej grupie poznawaliśmy owoce i warzywa. Rozpoznawaliśmy je za pomocą dotyku, smaku  i węchu. Cały tydzień poświęcony był zdrowemu odżywianiu.  Robiliśmy sałatki owocowe oraz soki. Po degustacji pysznej sałatki i soku uznaliśmy wszyscy, że „Witaminowe przyjęcia” są wspaniałe! 🙂 Ach, co to były za uczty! Sałatka smakowała wyśmienicie –A sok, oj tylko takie teraz chcemy pić… Nie wiemy, czy dlatego, że owoce były pyszne, czy dlatego że sami to przyrządziliśmy?  Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm.

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu