WIZYTA PIELĘGNIARKI W GR. VI

Dnia 10 października do grupy VI (maluszków)  zawitała – pani Halina, która na co dzień pracuje jako pielęgniarka w Szkole Podstawowej w Cięcinie. Podczas spotkania dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o trudnym zawodzie pielęgniarki, pokonać lęk przed zabiegami medycznymi, a przede wszystkim wzbogacić i utrwalić swoje wiadomości na temat sposobów dbania o zdrowie. Pani Halina zademonstrowała nam piramidę żywieniową. Przypomniała jak należy zdrowo się odżywić, czego należy spożywać jakie najwięcej, a  jakie produkty ograniczać. Pani Ewa przypomniała również dzieciom, jak należy ubierać się odpowiednio do pogody i jak zachować zasady higieny . Wizyta naszego gościa zakończyła się pamiątkowym zdjęciem oraz podziękowaniem. 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu