WYCIECZKA GR. I oraz II „Dream Park” Ochaby

18.06.2018 przedszkolaki z grupy I i II wybrały się wraz z rodzicami na wycieczkę do Parku Rozrywki w Ochabach. Już na samym początku czekały na nas same atrakcje: Oceanarium Prehistoryczne wyposażone w efekty specjalne:), „Dom do góry nogami”, Mini Zoo, Park Linowy, Park Miniatrur, Park Dinozaurów, Zwierzęta Tropikalne, Kino 6D, „Małpi Gaj” oraz plac zabaw z dumchańcami i trampolinami.

Różnorodność  atrakcji sprawiły, że każdy mógł się dobrze bawić. W przerwie grupa straszaków zaprosiła rodziców do obejrzenia przygotowanego przez nich przedstawienia z okazji zakończenia roku szkolnego. Dzieci mogły pochwalić się zdobytymi w przedszkolu umiejętnościami: śpiewały, tańczyły, grały na instrumentach, odgadywały trudne zagadki oraz zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie. Na zakończenie wycieczki wszystkie dzieci brały udział w warsztatach archeologicznych, gdzie mogły w bryle gipsowej odszukać swojego pierwszego dinozaura!!! Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do Cięciny:)


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu