Wycieczka gr. IV

Taka piękna październikowa  pogoda zachęca do wycieczek, dlatego przedszkolaki z gr.IV postanowiły podziwiać nie tylko słoneczna pogodę ale i tez jesienne krajobrazy w terenie.

Dzięki zaproszeniu przez P. Kasię Biegun do swojego ogrodu, dzieci mogły miło spędzić ten słoneczny dzień za zabawie na świeżym powietrzu, korzystając z wielu atrakcji przygotowanych przez P. Kasię, także mogły poczęstować się  pieczonymi kiełbaskami oraz ziemniaczkami i różnymi słodkościami. Niespotykaną atrakcja dla dzieci  była także przejażdżka dorożką po okolicy, którą przygotował dla nas P. Pawlus, udostępniając nam dorożkę powożoną przez piękne koniki Luis i Lenon. Przejeżdżając po uliczkach Cięciny dzieci oglądały zmieniający się las, barwny i kolorowy, śpiewały piosenki, dzieci także dowiedziały się od P. Pawlusa jak należy dbać o konie i czym je karmic, żeby były zdrowe i piękne. Dziękujemy serdecznie Pani Kasi Biegun również P. Agnieszce Kabacik oraz P. Pawlusowi za pomoc  i zorganizowanie  w wspaniałej wycieczki dla przedszkolaków  oraz zapewnienie wielu atrakcji dla dzieci.

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu