Zabawa w teatr – gr. IV

Zabawy w teatr należą do form najbardziej lubianych przez dzieci, dostarczają wielu artystycznych przeżyć, ukazują piękno utworów literackich, wzbogacają wiedzę o świecie, uspołeczniają i wyzwalają twórczą ekspresję.
Przedszkolaki z gr. IV postanowiły spróbować swoich sił jako mali aktorzy. Więc własnoręcznie przygotowały kukiełki do przedstawienia bajki „Czerwony kapturek” oraz ” Trzy świnki” i zmierzyły się z występem przed kolegami z grupy. Takie przeżycie było dla nich naprawdę pouczające ponieważ dla dziecka nieśmiałego pierwsze występy przed kolegami z grupy staną się bardzo ważne w pokonywaniu lęku przed publicznymi wystąpieniami i zwiększą również wiarę we własne możliwości także olbrzymią wartością edukacyjną teatru jest nauka pracy w zespole i szacunku do pracy innych. 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu