Zaczarowany świat bajek z wykorzystaniem Pedagogiki Zabawy KLANZA

15 maja grupę IV i V odwiedziły Kinga i Zosia uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Cięcinie, które przebrały się za zwierzątka oraz Wróżkę Zębuszkę. W atrakcyjny sposób opowiedziały historię dziecka, któremu wypadały mleczne ząbki. Później zaprosiły przedszkolaki do zabaw z chustą animacyjną KLANZA, układania puzzli, rozwiązywania kalamburów, a także uważnego słuchania i wypowiadania się na temat przeczytanego utworu. Zapoznały ze sposobami dbania o zęby oraz prawidłowego ich szczotkowania. Na zakończenie dzieci od Wróżki Zębuszki dostały mały prezent. Nad prawidłowym przebiegiem przedstawienia czuwała pani Patrycja Klima, nauczycielka języka polskiego. Nasi gości sprawili, że każde dziecko chciało uczestniczyć we wspólnej zabawie, było to niesamowite przeżycie. 🙂


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu