Zajęcia otwarte dla rodziców gr.IV

Przedszkolaki z gr.IV zaprosiły do naszego przedszkola swoich Rodziców. Przedstawiły dla swoich kochanych mamusi oraz tatusiów przedstawienie p.t ” Bezpieczny ruch w Leśnym Przedszkolu”. Jak na prawdziwego aktora przystało, dzieci przebrane za piękne leśne zwierzątka, znaki drogowe oraz kierowcę bezbłędnie wygłaszali swoje kwestie, tańczyli oraz śpiewali piosenkę a dumni rodzice z zaciekawieniem oglądali bardzo pouczające przedstawienie nie tylko dla dzieci ale też dla nich samych.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za tak liczne przybycie a także wsparcie w w postaci przygotowania przepięknych stroi dla dzieci. 

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu