Zajęcia taneczno-rytmiczne z Mateuszem Pochopniem

19 listopada 2019 roku nasze przedszkole brało udział w zajęciach rytmiczno- tanecznych prowadzonych przez MATEUSZA POCHOPNIA- choreografa, instruktora, sędzię turniejowego, dyplomowanego nauczyciela tańca. Wielokrotnego medalistę zawodów ogólnopolskich. Wszystkie dzieci aktywnie brały udział w zajęciach. Uważnie słuchały wskazówek instruktora a przede wszystkim świetnie się bawiły 🙂 Zajęcia rytmiczno- taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym mają na celu rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej dzieci, rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca oraz zaspokajanie potrzeby ruchu przez poprawne i estetyczne poruszanie się. Ruch jest naturalną potrzebą dziecka, jest źródłem satysfakcji i sposobem na rozładowanie emocji. Zajęcia taneczne pozwalają zaspokoić naturalną potrzebę ruchu, dają satysfakcję i poczucie spełnienia. cieszymy się ze nasze przedszkolaki tak chętnie tańczyły i brały udział w zajęciach. 

 


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu