Zajęcia w Bibliotece ( gr.II i III)

Rozwijając zainteresowania czytelnicze naszych przedszkolaków chętnie współpracujemy z Publiczną Biblioteką w Cięcinie, gdzie zawsze uśmiechnięta i chętna do jakichkolwiek działań czeka na nas Pani Ewa. 

W nowym roku szkolnym rozpoczęliśmy zajęcia cykliczne od tematyki poświęconej jesieni. Dzieci jak zawsze miały możliwość skorzystania z bajek z literatury dziecięcej, gdzie pełne zapału szukały książek poświęconych ich zainteresowaniom. Następnie Pani Ewa zaprosiła wszystkie dzieci do wysłuchania czytanej przez nią bajki po zakończeniu której chętnie odpowiadały na zadawane pytania i uczestniczyły w zabawach  związanych z tematyką zajęć. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci wykonały pracę plastyczną dotyczącą wysłuchanej bajki.


Kontakt


Publiczne Przedszkole
w Cięcinie


Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Wegierska Górka
woj. Śląskie
Tel: 33 864-16-84
dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu
NIP: 5532167507
REGON: 070560635

Mapa dojazdu

Biuletyn Informacji PublicznejAdres

Cięcina, ul. Św. Katarzyny 20B
34-350 Węgierska Górka
woj. śląskie

Telefon

Tel: 33 864-16-84

Email

dyrektor@ciecina.e-przedszkolak.eu